![](http://4.bp.blogspot.com/-iTFWaZ0T90c/VLqadOr8WHI/AAAAAAAAAIY/qcv63VeeZts/s1600/0198fe9f2cea1762e4db9fc115ba97ff5226221fe9.jpg) |
YİĞİT ŞİBLİ SATRANÇTA 9 YAŞ BİRİNCİSİ |
Okulumuzun 3. Sınıf öğrencilerimizden Yiğit Şibli satranç turnuvasında büyük bir başarı kazandı. Uzun süren karşılaşmalar sonucunda Yiğit kendi yaş grubunda Adana birincisi oldu. 3/E sınıfı öğrencimiz Yiğit'i bu büyük başarısından dolayı kutluyoruz. Aferin Yiğit Şibli bundan sonra katılacağın turnuvalar için de sana başarılar diliyoruz.
YİĞİT'İ KUTLUYORUZ.
YanıtlaSil