Blog Yöneticilerimiz

ÇİĞDEM TÜMAY
     1982 yılında Adana'da doğdum.İlkokul,ortaokul ve lise eğitimini Adana'da aldım.Marmara Üniversitesi /Atatürk Eğitim Fakültesi /Sosyal Bilgiler Öğretmenliği 2004 mezunuyum.Üniversite 2. sınıftan mezun olana kadar özel kurumlarda asistan öğretmenlik yaptım.Mezun olduktan sonra bir süre sonra Adana Gündoğdu Kolejinde çalışmaya başladım.Stajerlik dönemini bitirdikten sonra kısa süreliğine okuldan ayrıldım.2009 II.Eğitim öğretim dönemi itibarıyla yeniden Agk'da çalışmaya başladım. Tarihi yerleri gezmek,sinema ve kitap okumayı seviyorum.Evliyim 1 oğlum var.

                                          FERİDE DÖLEKOĞLU
     I was born in Mersin on January 21, 1982. I graduated from Hacettepe University English Language and Literature Department in 2005.I got my teaching certificate in 2004. As soon as I graduated, my career as a teacher started. I have been working as an English teacher since 2005 and it is my 10th year in Adana Gundogdu College.
                                        İBRAHİM ARISOY
         1992 yılında Adana'da doğdum. ilkokul,ortaokul ve lise eğitimimi Adana'da aldım. 2011 yılında Ankara Gazi üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünü kazandım. 2015 yılında mezun oldum. Aynı yıl Adana Gündoğdu kolejinde çalışmaya başladım.Öğrencilerime çağın gerekliliği olan bilgileri aktarırken onların kendilerini tanıyan okuma alışkanlığı kazanmış, bireysel becerilerini geliştirmeye odaklı bir anlayışla eğitim veriyorum.Sinemaya gitmek, yüzmek, kitap okumak hobilerim arasındadır.                                     YUNUS ÜRÜN

1976 Adana doğumluyum.İlkokul,Ortaokul ve Lise eğitimimi Adana'da tamamladım.1998 yılında K.T.Ü Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Öğretmenlik bölümünü kazandım.2002 yılında mezun olduktan sonra Adana'da bir özel kurumda çalıştım.Daha sonra 2012 yılından itibaren Gündoğdu Kolejinde öğretmenliğe başladım 3 yıllık öğretmenlikten sonra Müdür yardımcılığı görevine başladım hala bu görevimde devam etmekteyim.Evliyim 2 kızım ve bir oğlum var.

                                         FATMA NUR TOZLU

Adana doğumluyum. İlk-orta ve lise eğitimimi Adana'da aldım. 1999 yılında Çukurova ünv. Fen Edebiyat fak. matematik bölümünü bitirdim. mesleğime Gündoğdu kolejinde başladım. Üç yıl çalıştıktan sonra dershanelerde öğretmenlik,müdürlük, eğitim koçluğu gibi çeşitli görevler aldım. Bu süreçte kişisel gelişim eğitimleri aldım. 2012-2013 eğitim öğretim yılında tekrar Gündoğdu Kolejinde göreve başladım.


                                     FİLİZ YILDIRIM
1982 Kütahya'da doğdum.2004 Celal Bayar Ünv. Fen Edebiyat Fakültesi Fizik bölümü mezunuyum.Aynı Üniversitede Tezsiz Yüksek Lisansımı aldım.2007 yılında İzmir'den Adana'ya evlilik dolayısıyla geldim.2005 yılından buyana özel kurumda Fen Bilgisi Öğretmenliği yaptım.Bu yıl Gündoğdu Okulunda çalışmaya başladım.Görsellerle ders anlatmayı ve deney yapmayı severim.Resim yapmayı ,tiyatro ve sinemaya gitmeyi,farklı yerlere seyehat etmeyi severim.                                 ASLI ÇULHA
        1979 yılında Adanada doğdum.Adana Anadolu Öğretmen Lisesini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliğnden 2002 de mezun oldum.Mezun olduktan sonra özel okullarda çalışmaya başladım.2012 yılından bu yanada Gündoğdu Ortaokulunda çalışmaktayım.
SEMA TEKİR
1990 Yılında doğdum.Liseyi Tarsus Abdülkerim Bengi Anadolu lisesinde bitirdim.Lise yıllarımdan beri matematiğe olan ilgim beni matematik öğretmenliğine yönlendirdi.Üniversiteyi Ankara üniversitesi Matematik bölümünde 2013 yılında tamamladım.2 yıl çeşitli kurumlarda görev yaptıktan sonra 2015 yılında Gündoğdu Kolejinde çalışmaya başladım.Bir matematik öğretmeni olarak amacım sorgulayan ve eleştirel düşünen saygılı bireyler yetiştirmek.

                             PEHİMAN SOYUPAK

        1986 yılında Adana'da doğdum.Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi Fen -Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden 2008 yılında mezun oldum.Mezun olduktan sonra çeşitli eğitim kurumlarında çalışmaya başladım.2012 yılından bu yanada Gündoğdu Ortaokulunda çalışmaktayım.

   
TUĞBA ACER

1992 yılında Adana'da doğdum. İlkokul eğitimimi Sarıçam ilköğretim Okulunda tamamladıktan sonra lise eğitimimi Sunar Nuri Çomu lisesinde tamamladım.Liseyi bitirdikten olduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliğinden mezun oldum. 2015 yılından itibaren Gündoğdu Ortaokulunda çalışmaktayım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder